تا ۳۱فروردین ۱۴۰۰ تمدید شد/مهلت شرکت در مسابقه داستان کوتاه کوتاه بحران

تا ۳۱فروردین ۱۴۰۰ تمدید شد/مهلت شرکت در مسابقه داستان کوتاه کوتاه بحران

عباس حسین‌نژاد دبیر مسابقه داستان کوتاه کوتاه بحران از تمدید مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان فروردین ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش دبیرخانه مسابقه داستان کوتاه بحران٬ او از رسیدن بیشتر از ۶۰۰ اثر به این مسابقه٬ خبر داد و گفت: علاقه‌مندان و نویسندگان می‌توانند تا پایان فروردین ماه در این رقابت ملی شرکت کنند.
بنابر این گزارش٬ این مسابقه با هدف جلب توجه جامعه ادبی به بحران‌های طبیعی که در کشور رخ می‌دهد و همچنین ترویج نگاه امیدوارانه در سوانح طبیعی و بحران‌ها برگزار می‌شود.

حسین‌نژاد گفت: رویکرد کلی داستان‌ها حفظ «امید» در این رخدادها است و محور داستان‌ها دعوت به همدلی در برابر مصیبت‌ها و کمک به هم‌نوع، نوع‌دوستی، شیوه درست برخورد با بحران، عملکرد سریع و حفظ روحیه و گسترش روحیه امیدوارانه در زمان رخدادهای بحرانی باشد.

وی با بیان این که داستان‌های ارسالی باید حداکثر ۳۰۰ کلمه باشند افزود: هر شرکت‌کننده حداکثر مجاز به ارسال ۵ اثر است و داستان‌های ارسالی نباید قبلا در مسابقات ملی دیگر برگزیده یا به چاپ رسیده باشند. همچنین داستان‌ها می‌توانند جدی یا طنز باشند.

علاقمندان برای ثبت‌نام و شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت tdmmoq.ir مراجعه کنند.

این مسابقه توسط معاونت آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار می شود و مهلت ارسال آثار تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ است و به ۵ نفر اول از ۴ میلیون تا ۵۰۰ هزار تومان جایزه داده می‌شود و داستان‌های برگزیده رسیده به مرحله نهایی در کتابی با همکاری انتشارات پرنده منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× پشتیبانی مستقیم در واتساپ